12-13 жовтня у Кіровограді з робочим візитом перебував Арсеній Яценюк

 • 14 жовт. 2010 13:13
 • 2058
  • Новина 12-13 жовтня у Кіровограді з робочим візитом перебував Арсеній Яценюк Ранкове місто. Кропивницький

   

  Вони виявили неабияку активність – в актовій залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу зібралося близькопонад 600 осіб, в основному прихильників та членів «Фронту Змін». Їм були представлені дев’ятеро з тих кандидатів, що балотуватимуться в районні, в міські та обласну ради.

  Природно, з перших же хвилин Арсеній Петрович заволодів аудиторією. І не тільки тому, що він блискучий оратор. Передусім, тому, що постійно «в темі», тому що досконало знає проблематику будь-якого регіону, має чіткі позиції та рекомендації з кожного напрямку роботи. Свій виступ перед кіровоградцями Арсеній Яценюк побудував на чотирьох ключових точках: про сучасний стан економіки, політичні питання, що треба робити, що таке ПП «Фронт Змін».

  Провідна думка його виступу така: європейський рівень життя ніколи не прийде до нас, в регіони України, якщо ми самі не побудуємо і не створимо його у своїх містах і селах.За це треба боротися. Для цього і створена Політична Партія «Фронт Змін». Робота тих її представників, хто прийде у владу 1 листопада, полягає в тому, щоби дбати про більшість – пенсіонерів і малозабезпечених, які ніколи не зможуть уже покращити своє життя самі. «Mожна написати найкращу програму розвитку міста, але в Україні її просто нікому реалізовувати. Тому зараз критично важливо принести в регіони європейський досвід управління муніципалітетами», - наголосивАрсеній Яценюк.

  Європейська система місцевого самоврядування вимагає іншої ментальності та іншого рівня знань.Саме тому партія послала на навчання у Фінляндію, Польщу та Німеччину найкращих своїх представників, які втілюватимуть передовий досвід у всіх сферах життя місцевих громад. Саме тому лідерпоставив перед членами партії, які йдуть на місцеві вибори, завдання не обіцятибагато, а протягом календарного року реалізуватиодин-два конкретні проекти.

  Життя показує: чесних чиновників важко знайти у великих партіях. Через цевони не пускали на вибори «Фронт Змін», де багато партійців уже відбулися як успішні керівники середнього та малого бізнесу. Вони знають, як і що треба зробити у своєму рідному місті, щоб життя в ньому стало кращим. І вони так само втомилися від поборів місцевих чиновників. Тому вони йдуть у владу, щоб жити в Україні стало краще не тільки олігархам, а й звичайним людям.На кожній території, в кожній раді вони нестимуть персональну відповідальність перед виборцями.

  Ключовою проблемою нинішньої України Арсеній Яценюк вважає політичну й економічну монополію, яку зараз укріплює чинна влада. Укріплює, переважно, недемократичним шляхом. «Ціни на продукти харчування лише за минулий місяць збільшилися на три відсотки. Будівництво стоїть. Два мільйони українців позбавлені права на роботу. При цьому витрати на утримання Президента та депутатів Верховної Ради збільшилися на п’ять мільярдів гривень. Хоча парламенту, як такого, немає, політична еліта винищена. При таких показниках смертності за наступні 20 років населення України може скоротитися до 35 мільйонів», - сказав на зустрічі з кіровоградцями Арсеній Яценюк. За його словами, альтернативою цьому є якісна опозиція. Щоби «Фронт Змін» став реальною опозицією, зараз іде будівництво партії, формується вона саме знизу і базується на ініціативах місцевих громад.

  Лідер зазначив, що місцеві вибори – це тест для партії на дієвість. Головне завдання на цьому шляху – отримати підтримку людей, зайти у владу і довести, що «Фронт Змін» - та партія, яка дійсно захищає їх інтереси. Для цього вона розпочала процес підписання Угоди про політичну відповідальність між партією та кандидатами в депутати, що висуваються у місцеві ради на посади сільських, селищних та міських голів. Таку угоду в Кіровограді від імені партії підписав Арсеній Яценюк, від імені кандидатів у депутати голова обласної організації «Фронту Змін» Андрій Табалов. Це свідчення того, що кандидати у владу від «ФЗ» «не ховаються за виборчими списками».

  На зустрічі з виборцями Арсеній Яценюк презентував тих, з ким кіровоградці можуть подолати зневіру, розчарування, кризові явища в економіці та суспільстві, тих, хто стануть гарантами позитивних змін. Серед них Андрій Табалов, Ірина Малик, Федір Згривець, Костянтин Яриніч, Павло Сорока, Михайло Касьянов, Сергій Табалов, Олександр Горбунов, Галина Война та інші. Кожен з них досвідчений фахівець, кожен пройшов «Школу влади» або зарекомендував себе в  «Уряді Змін». Кожен знає, що робити і як робити, щоби українська держава відбулася, щоби відновити баланс влади в країні та зберегти демократію.

  - А почати треба з малого – з місцевих виборів, - наголосив Арсеній Яценюк. – Адже демократія – це право вибору народу.

  Відомий політик також приділив увагу тим наболілим питанням, що ставили йому та його однопартійцям присутні в залі кіровоградці. Кожен з них отримав чесну і пряму відповідь. Зокрема, кандидат на посаду Кіровоградського міського голови Сергій Табалов розповів про те, яким чином можна вирішити проблеми охорони здоров’я мешканців міста, поліпшити його екологію та санітарний стан, відновити зелені зони та місця відпочинку. Першим у черзі таких місць має стати парк Ковалівський.  В цьому його підтримав також і кандидат до міської ради Олександр Горбунов, який працює над втіленням проекту збереження та реставрації парку Перемога, що є найдавнішим і найбільшим в Кіровограді. На меті «фронтовиків» - повернення «Міського саду» городянам в ліпшому вигляді, ніж його залишила стара влада. Галина Война запропонувала своє бачення зміцнення і розвитку системи дошкільних та середніх навчальних закладів. Однією з її пропозицій є створення окремої школи для дітей з вадами мови, яким важко адаптуватися в звичайній школі.

  Любомир Романов