15-16 вересня жителів Світловодської громади запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання

 • 13 вер. 2023 11:30
 • 254
  • Новина 15-16 вересня жителів Світловодської громади запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання Ранкове місто. Кропивницький

  Закликаємо не бути байдужими до свого міста, до своєї країни! «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» Долучайтеся до прибирання своїх територій!

  Заходи передбачають прибирання на локаціях усього міста - прибирання парків, скверів, дорожнього полотна, а також на територіях, закріплених за підприємствами, установами, організаціями, закладів освіти, медицини.

  У зв’язку з воєнним станом, учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях. Зазначимо, 16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу. Його мета, як зазначають організатори, — формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

  Прохання не публікувати адреси та час локацій на відкритих інформаційних ресурсах, а сторіси та пости в соціальних мережах робити не раніше ніж за 2 години після завершення роботи локацій.

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада