16 днів проти насильства: у Кропивницькій міській раді відбулося засідання міжвідомчої робочої групи

 • 10 лист. 2023 11:30
 • 421
  • Новина 16 днів проти насильства: у Кропивницькій міській раді відбулося засідання міжвідомчої робочої групи Ранкове місто. Кропивницький

  асідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, запобігання торгівлі людьми відбулося у Кропивницькій міській раді 09 листопада.

  На порядку денному засідання під головуванням депутатки міської ради Катерини Колтунової — підготовка до всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”, яка цьогоріч проходитиме з 25 листопада по 10 грудня.

  Заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Олена Костенко ознайомила членів робочої групи із міським планом заходів щорічної просвітницької акції.

  Зокрема, департамент готує спеціальний відеоролик, що транслюватиметься в приміщенні ЦНАПу “Прозорий офіс”. У ці дні проводитиметься тематична просвітницька та виховна робота в навчальних закладах, спортивних школах міста. Готується роздатковий матеріал та інформаційна кампанія у ЗМІ. А завершиться акція опитуванням громади щодо обізнаності в темі запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

  Свої рекомендації щодо заходів під час цієї акції надав і Фонд народонаселення ООН в Україні. Усі 16 днів у Кропивницькому можна буде пройти “Шлях постраждалої особи” - спеціальний маршрут довжиною до одного кілометра з qr-кодами, скануючи які, учасники зможуть “пройти шлях” цілком реальної історії постраждалої від домашнього насильства людини. А на фініші маршруту стане відомим перелік наявних сервісів громади, які працюють з домашнім насильством.

  Нагадуємо, що в Кропивницькому діє цілодобова служба “Телефон довіри” Кропивницького міського центру запобігання та протидії насильству - 0505774360.

  Викликати на допомогу можна і мобільні бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за телефонами: 0632168735 та 0632169082.

  Джерело: Кропивницька міська рада