60 діб під вартою з можливістю застави у 9 та 7,5 мільйона грн, - організаторам незаконного переправлення осіб обрали запобіжний захід

 • 9 лип. 2024 12:00
 • 372
  • Новина 60 діб під вартою з можливістю застави у 9 та 7,5 мільйона грн, - організаторам незаконного переправлення осіб обрали запобіжний захід Ранкове місто. Кропивницький

  Учора Берегівський районний суд Закарпатської області обрав запобіжний захід двом закарпатцям, які підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.332 ККУ.

  Обом призначено по 60 діб тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 9 мільйонів гривень одному та 7,5 мільйона гривень іншому. Їх поплічника днями суд також постановив взяти під варту на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 900 400 гривень.

  Фігуранти кримінального провадження підозрюються у причетності до організації незаконного переправляння через українсько-угорський кордон 17 чоловіків. Цю групу 29 червня 2024 року затримали військовослужбовці відділу прикордонної служби «Лужанка» Мукачівського загону.

  У результаті проведення подальших заходів оперативники прикордонного загону з’ясували, що один із затриманих виконував роль провідника для решти чоловіків, які не орієнтувалися у прикордонні. Пізніше офіцери оперативно-розшукового відділу встановили й особи організаторів незаконного переправлення чоловіків за кордон. За свої послуги ділки планували отримати від кожного з «підопічних» від 3 до 12 тисяч доларів.

  За фактом виявлення ознак злочину, передбаченого ч. 3 ст.332 ККУ, прикордонники направили повідомлення до Нацполіції, згодом організатора та його пособника у порядку ст.208 КПК України затримали та вручили їм повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

  Якщо вину закарпатців доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.