Черговий колаборант – колишній інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям

 • 9 лип. 2024 12:30
 • 438
  • Новина Черговий колаборант – колишній інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ранкове місто. Кропивницький

  За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру у колабораційній діяльності громадянину України за фактом зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

  За даними слідства місцевий мешканець одного з районів Луганської області добровільно вирішив працювати на ворога.

  Підтримуючи збройну агресію рф, колишній інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області залишився на непідконтрольній державним органам України території.

  У березні 2022 року після тимчасової окупації підозрюваний зайняв посаду інспектора у підпорядкованому окупаційній адміністрації рф незаконному правоохоронному органі – «МЧС ЛНР» та в подальшому після включення «МЧС ЛНР» до складу «Министерства российской федерации по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бездствий» добровільно зайняв посаду так званого «начальника отделения надзорной деятельности и профилактической работы Главного управления МЧС россии по ЛНР».

  Йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

  Досудове розслідування – третій слідчий відділ (з дислокацією у м. Кропивницькому) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – Кіровоградське управління ДВБ.

  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура