Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 25 липня – 30 липня

 • 19 лип. 2016 15:09
 • 928
  • Новина Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 25 липня – 30 липня Ранкове місто. Кропивницький

  Анонс заходівобласної бібліотеки ім. Д. Чижевського

  25 липня – 30 липня.

   

  27 - 28 липня Літня школа молодих бібліотекарів «Вчимося працювати по-новому» збирає молодих фахівців бібліотечної справи з усіх районів області, щоб поділитися досвідом, навчитися чомусь новому і просто подружитися. Перевага участі в школі надається сільським бібліотекарям.

  Краєзнавчі студії: 28 липня об 11.00 відділ краєзнавства запрошує на традиційні липневі краєзнавчі студії. Запрошений гість  - краєзнавець Федір Шепель. Тема засідання «Четверть віку краєзнавчими стежками».

  30 липнявідзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, запроваджений Організацією Об’єднаних Націй у 2014 році. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. У відділі обслуговування користувачів працює виставка «Торгівля людьми в Україні: причини існування та шляхи протидії». Запрошуємо до перегляду.

   

   Книжкові виставки:До Дня Хрещення Русі книжкова виставка „Богоявлення Христа”; виставка нових надходжень «Книжковий арсенал 2016», актуальна періодика  події з зони АТО «Герої України на захисті Вітчизни», виставка до 100-річчя жовтневого перевороту «Біля витоків національної державності», виставка про липневі свята «Європейський день», виставка рідкісних і цінних видань з фондів ОУНБ.      

   

  Художні та інші виставки:виставка кращих дипломних робіт 2016 року студентів Кіровоградського будівельного коледжу «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр», виставка печворку Людмили Кривенко, виставка художньої кераміки Лариси Кулініч та студентів художньо-графічного відділення  мистецького факультету КДПУ    ім. В. Винниченка «Теракота», абстрактний живопис «Кольори сучасності» Олега Рудого, виставка дитячих плакатів екологічної тематики «Збережемо природу рідного краю»

  Програма:Пропозиції літнього відпочинку для дітей і дорослих «Бібліотека – острів фантазії і творчості».

  Акція: Рік англійської мови в Україні триває. Відділ документів іноземними мовами пропонує «Візьми книгу з собою на відпочинок. Читаємо з дітками англійською влітку».

  Літній читальний зал

  30 липня з 16.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» працюватиме літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Запрошуємо на зустріч з героями відомого роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів». Вхід до літнього читального залу вітається з дітьми.

  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

   

                      Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.