"Crazy Land" та ЮніорБанк розпочали сезон знижок та подарунків

 • 19 лип. 2016 14:53
 • 3993
  • Новина «Crazy Land» та ЮніорБанк розпочали сезон знижок та подарунків Ранкове місто. Кропивницький

  Новий дитячий розважальний комплекс "Crazy Land", що нещодавно розпочав роботу на 4 поверсі торгівельного комплексу “Фуршет” (по вул.Волкова), та ЮнірБанк пропонують усім юніорам шалені знижки та подарунки.

  "Crazy Land" пропонує ряд захоплюючих програм для юніорів, а ЮніорБанк дарує 10 грн знижок на кожну з них.

  На веселих, кмітливих, розумних та дотепних чекають: міцні батути, цікава полоса перешкод, загадковий лабіринт, швидкий ролердром, яскраве дитяче містечко,  гральні автомати (аерохокей тощо), крута дискотека, новесенькі розваги з аніматорами тощо. До речі, мами можуть залишати свої чад майже на весь день ( з 10.00 до 22.00), і навіть не хвилюватись - розваг вистачить надовго, а смачні сніданки, обіди та вечері задовольнять навіть найвибагливіших гурманів.

  “Якщо ти крутий, фінансо-обізнаний та маєш картку юніора знай, що при розрахунку за шалені розваги ЮніорБанк дарує 10 грн знижки за кожну програму, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник Направлення ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку. - Якщо ж у тебе немає картки - не біда. Знайди відділення банку на першому поверсі торгівельного комплексу та отримай не лише картку, але й яскраву екскурсію відділенням та смачнюче морозиво в подарунок. Чекаємо на кожного”.

  Поспішайте, бо морозиво має властивість танути)

  *ЮніорБанк - це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, яка принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це цікавий матеріал. У нас немає нудних уроків і конспектів, все навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі  - екскурсії в відділеннях ПриватБанку, Бізнес-Квести, Бізнес Школа. ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансової грамотності, а й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з  однолітками з різних куточків світу. Пропуском в ЮріорБанк є Карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків. Це справжня платіжна карта, з якою школяр може користуватися “дорослими” банківськими послугами.*