Апарату КМДА представлено нових начальників управлінь

 • 16 серп. 2010 14:58
 • 265

  Виконувач обов’язки голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов сьогодні представив новопризначених начальників дев’яти структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради, пише «Київ.proUA.com».

  Так, начальником Головного управління транспорту та зв’язку призначено Водовозова Євгенія Наумовича. З 2006 року він працював директором департаменту транспорту та зв’язку Харківської міської ради. Олександр Попов відразу доручив новому начальнику підготувати своє бачення розвитку транспортної інфраструктури міста і представити його найближчим часом.

  Начальником Головного управління освіти і науки стала Горюнова Віра Зіновіївна. До цього часу вона працювала першим заступником начальника Головного управління світи і науки.

  Даниловича Сергія Михайловича призначено на посаду начальника Головного управління капітального будівництва міста Києва. Попередній керівник управління Черній Віктор Данилович обійняв посаду першого заступника начальника Головного управління.

  Начальником Головного управління економіки та інвестицій призначено Довбаня Ігоря Миколайовича. На державній службі Ігор Миколайович з 2005 року. У 2009 році працював у Міністерстві навколишнього природного середовища на посаді начальника управління стратегічного планування та економіки природокористування, а з жовтня 2009 до цього часу працював заступником директора Національного агентства України з іноземних інвестицій та розвитку.

  Управління преси та інформації очолила Збітнєва Оксана Іванівна. Раніше вона працювала заступником директора із зв’язків з громадськістю Агентства розвитку житлово-комунального господарства, а з липня 2010 року – виконувала обов’язки керівника управління преси та інформації КМДА.

  Головне управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю очолила Хонда Марина Петрівна. Юрист за фахом, з 2008 року вона працювала начальником юридичного управління ТОВ «Концерн Київпідземшляхбуд». Першим завданням для Марини Хонди стане підготовка до цьогорічного святкування Дня Незалежності України та Дня державного прапору України

  Начальником Головного управління праці та соціального захисту населення призначена Костюренко Тетяна Миколаївна, яка раніше очолювала Головне управління соціального захисту населення.

  Начальником Головного фінансового управління став Репік Володимир Михайлович. На державній службі Володимир Михайлович з 1996 року. Протягом десяти років працював у системі Міністерства фінансів України,  а з 2009 року до останнього часу – директором фінансово-адміністративного департаменту Міністерства житлово-комунального господарства України.

  Також Олександр Попов представив нового начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища – головного архітектора міста Києва Целовальника Сергія Анатолійовича та першого заступника начальника Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва Рюмшина Сергія Миколайовича.

  За словами Попова, наразі в КМДА продовжуються конкурси на заміщення вакантних посад і незабаром будуть нові призначення.