Бібліотека Чижевського пропонує культурне дозвілля кропивничанам

 • 25 серп. 2016 08:51
 • 694
  • Новина Бібліотека Чижевського пропонує культурне дозвілля кропивничанам Ранкове місто. Кропивницький
  Шановні школярі, студенти, батьки та вчителі, всі, хто має відношення до освіти! Повідомляємо, що бібліотека з 1 вересня працює без перерви і вихідних, понеділок-п’ятниця – 10.00-19.00, субота-неділя – 10.00-18.00.
  Книжкові виставки: 29 серпня у відділі обслуговування користувачів відбудеться презентація книжкової виставки "Крізь сад письменницьких портретів" до 200 – річчя від дня народження М.К. Чалого, українського освітнього діяча, автора першої біографії Т.Г.Шевченка. Продовжує роботу книжкова виставка у відділі абонемента “Україно моя, ти одна, як життя”; у відділі обслуговування користувачів книжкова виставка “Хай квітне щаслива моя Україна ”.
  Художні та інші виставки. У відділі мистецтв відкрито виставку живописних творів молодого митця, нашого земляка Дмитра Тарасенка. У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук продовжує роботу персональна виставка Марка Черечечі. На виставці представлені майже 20 робіт 8- річного художника, виконані в змішаних техніках: гуаш, гратографія. 
  1 вересня – День знань. Спеціально до цього свята інформаційно-бібліографічний відділ пропонує вам святковий, жартівливий, загадковий пасаж. При вході вас зустрічатимуть бібліотекарі із запитаннями, на які доведеться вам відповідати. Зате, зайшовши до пасажу, ви матимете можливість “віддячити” бібліотекарям своїми власними запитаннями. Будь- якої складності, єдина умова: вони повинні бути бібліотечними. На всі ваші запитання ми готові відповідати у нашому пасажі протягом святкового Дня знань.
  Увага Акція! Інтернет-Центр підготував акцію до Дня знань "Інтернет для Вас щодня".
  Запишись до бібліотеки з 1 по 30 вересня, завітай до Інтернет-Центру та отримай                     7 годин безкоштовного Інтернету.
  Літній читальний зал
  В суботу, 3 вересня, з 16.00 до 19.00 у парку відпочинку "Ковалівський" продовжує працювати літній читальний зал "Бібліотека під зеленими вітрилами". В першу суботу вересня буде презентовано роман "Поліанна" Еліонор Портер. Книга вчить добру і оптимізму, вмінню радіти і любити по-справжньому. Запрошуємо вас на знайомство з героями чудового роману!
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ