Бібліотека Чижевського запрошує кропивничан на заходи

 • 10 лют. 2017 10:10
 • 782
  • Новина Бібліотека Чижевського запрошує кропивничан на заходи Ранкове місто. Кропивницький
  Бібліотека Чижевського запрошує кропивничан на заходи 13 лютого  -  19 лютого
   
  До 118-річчя утворення Єлисаветградської публічної бібліотеки: 
  Презентація: 14 лютого о 15.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація “Історичного календаря Кіровоградщини на 2017 рік. Люди. Події. Факти” (Автор-упорядник Володимир Босько). 12-й випуск альманаху містить відомості про ювілеї понад 400 визначних особистостей як минулих часів, так і сьогодення (від середини ХVІІІ ст. і до наших днів), пов`язаних з Єлисаветградським і Олександрійським повітами та сучасною Кіровоградською областю. Історико-краєзнавчі нариси і розвідки розповідають про перейменування міста, його вулиць та драматичні долі відомих людей Степової Еллади. Зокрема представлено 23 біографічні довідки про наших земляків, героїв АТО, які віддали життя за суверенітет і територіальну цілісність України. Видання ілюстроване, розраховане на широке коло читачів.
   
  15 лютого о 14.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться концерт музичної школи № 1 «Матінка земля в нас одна-єдина і одна-єдина ненька Україна».
  У відділі мистецтв розпочне роботу виставка В. Кир’янова «Графіка».
   
  Книжкові виставки: до Дня святого Валентина у бібліотеці представлено відкритий перегляд «Історії кохання» (відділ абонемента), презентація художньої виставки “Твоїм ім’ям на тебе я молюсь” (відділ читальних залів), голосні читання, обговорення, перегляд екранізацій, тематичне засідання розмовного клубу «Love Story Week/Тиждень любовного роману» (відділ документів іноземними мовами). Відділ документів економічних, технічних, природничих наук підготував книжкову  виставку, віртуальну виставку на сайт бібліотеки «Кулінарні секрети смакоти».
  Медійна грамотність: 15 лютого з 10.00 в Інтернет-центрі відбудеться тренінг «Медіа грамотність громадян» для людей літнього віку. Фахівці безкоштовно навчатимуть людей поважного віку як розрізняти правдиві та фейкові повідомлення у ЗМІ.  
   
  Акція: До уваги всіх жителів Кіровоградщини! 14 лютого – Міжнародний день дарування книг! Бібліотека звертається з проханням приносити книги для бібліотек Збройних сил України. Бажаєте допомогти нашим воїнам - принесіть до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського книжку: кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил. Книги приймаються щодня, без вихідних, за попередньою домовленістю про передачу книг телефонуйте (0522) 22-65-79, 22-58-90. 
  Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24, хол першого поверху. 
   
  Безкоштовне вивчення англійської мови. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує  усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке триває щодня, крім п’ятниці і вихідних, о 17.00.                                            
  14 лютого до Дня президентів США - книжкова виставка, запрошуємо на тематичне засідання клубу розмовної англійської мови „На чолі держави”.
  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ