Бібліотека Чижевського запрошує відвідувачів на заходи

 • 14 вер. 2016 11:33
 • 980
  • Новина Бібліотека Чижевського запрошує відвідувачів на заходи Ранкове місто. Кропивницький

   

  Книжкові виставки: У відділі обслуговування користувачів - до Дня партизанської слави відбудеться презентація книжкової виставки “Шляхами перемог, шляхами партизанської слави”, а до Міжнародного дня туризму, який відзначається наприкінці вересня, - презентація книжкової виставки «Феєрія світових мандрівок». 19 вересня запрошуємо на презентацію книжкової виставки «Літературні обрії Михайла Грушевського». Нагадаємо, що 29 вересня відзначається 150-та річниця від дня народження видатного громадського діяча, революціонера Михайла Грушевського.

  22 вересня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття фотовиставки «Вікно в природу». Автор фотовиставки - фотохудожник-аматор Василь Пастух.

  До уваги вчителів, викладачів вищих навчальних закладів та свідомих студентів: запрошуємо організовані групи для презентацій та ознайомлення з інформаційними ресурсами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського. Для вас - новітні видання з економічних, природничих, історичних дисциплін, сучасної української та англійської мови, літератури. Для запису телефонуйте: (0522) 22 58 90.

  Безкоштовне вивчення англійської мови. Увага! Запрошуємо на заняття з вивчення англійської. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського чекає усіх бажаючих щодня, крім вихідних, з 19 вересня о 17.00 на спілкування.

  Кіноклуб «Екран» запрошує  21 вересня о 15.00 на перегляд фільму. «Якщо» —дивовижний фільм про пригноблення людської особистості, на прикладі подій закритого закладу освіти. Режисером фільму став Ліндсей Андерсон. Фільм отримав гран-прі Міжнародного Канського кінофестивалю.

  Літній читальний зал

  В суботу, 24 вересня, з 16.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» завершує роботу літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Останньої вересневої суботи буде презентований роман  Роберта Стівенсона «Острів скарбів». Роман класика шотландської літератури  Роберта Стівенсона розповідає про пригоди команди бувалих моряків у пошуках захованих піратських скарбів на далеких островах. Які дійства чекають навколо презентації цієї книги, кропивничани та гості міста можуть дізнатися у парку. Особлива увага цього дня буде приділена дітям – для них розваги, розмальовки, ігри та ін. Послуги надаються безкоштовно.

  Вхід на бібліотечні заходи вільний.