Без права на помилку

 • 19 трав. 2016 15:54
 • 983
  • Новина Без права на помилку Ранкове місто. Кропивницький

  Великі обсяги ремонтних робіт, оптимістичні прогнози на фінансування з одного боку, та стислі терміни і несприятлива погода з іншого, змушують дорожників прискорити темпи ліквідації ямковості, щоб вчасно розпочати поточний і середній ремонт доріг. Та якість не повинна постраждати ні в якому разі.

  - Минулого тижня, на жаль, мав місце кричущий випадок – один з наших підрядників ремонтував дорогу у дощ, - зазначив начальник служби автодоріг у Кіровоградській області  Сергій Поліщук. – Ми не маємо права на помилку. Ситуація вкрай складна - дороги зношені, побиті, ціни зростають постійно, тому  треба дуже пильно слідкувати за якістю. І лабораторія повинна щодня працювати на АБЗ, і інспектори мають знаходитися не  в кабінеті, а безпосередньо на об’єкті.

  Інцидент трапився у одній з філій ДП «Кіровоградський облавтодор», яке є головним підрядником служби. Сергій Поліщук також наголосив на тому, що кожен керівник підрядної організації несе особисту відповідальність за якість виконаних робіт. Кожне порушення, кожен дефект повинні бути виправлені за рахунок підприємства, що їх допустило.

  - Нашу роботу оцінять, перш за все, не за показниками, не за квадратними метрами та сумами витрачених грошей, а за відгуками громадськості, за ставленням учасників дорожнього руху до нас, до нашої нелегкої справи, за якістю ремонту, за цілісністю та безпечністю дорожнього покриття,- додав Сергій Юрійович.

  Ямковий ремонт на мережі державних робіт, згідно плану, повинен завершитися до 10 червня. Щоб вкластися у зазначений термін, змарновані через погодні умови робочі дні можуть бути компенсовані за рахунок сонячних вихідних.

  Нагадаємо, служба автомобільних доріг у Кіровоградській області  є балансоутримувачем доріг загального користування. Діяльність Служби полягає в утриманні в належному стані та розвитку мережі автодоріг загального користування, мостів та інших штучних споруд, створенні умов безперервного та безпечного руху транспорту, задоволенні потреб народного господарства та населення в удосконаленні і раціональному розвитку дорожньої інфраструктури.

   

  Прес-служба САД у Кіровоградській області