«Безпечна мандрівка» в кіровоградському дитсадку

 • 8 квіт. 2016 08:57
 • 919
  • Новина «Безпечна мандрівка» в кіровоградському дитсадку Ранкове місто. Кропивницький

  У дитячому віці закладаються основні життєві принципи. Саме тому працівники Служби порятунку найбільше уваги приділяють вихованню дітей, змалку привчаючи дотримуватись безпечної життєдіяльності. 

  7 квітня рятувальники Управління ДСНС в області запросили у «безпечну мандрівку» вихованців дитячого навчального закладу «Колосок», що у селищі Сонячному Кіровоградського району. Спілкування з дошкільнятами проходило невимушено й з користю. Майже на годину актова зала садочка перетворилась на Країну, де панують суворі правила безпеки, і рятувальники повели малят у подорож, навчаючи, як потрібно поводитись, щоб не потрапити у біду. Вихованці садочка за допомогою гостей з пожежно-рятувальної служби дізнались, чим можуть закінчитись пустощі з сірниками та вогнем,  чому не можна вмикати електроприлади і газ, брати на вулиці іграшки й речі, які тобі не належать, як поводитись біля водойм та що робити під час пожежі у квартирі. А ще дітям запропонували під час уявної подорожі знайти відповіді на тематичні загадки та питання вікторини. Коли дійшла черга до чарівного мішечка, маленькі учасники подорожі значно пожвавились, – хто ж у дитинстві не любить таємниць. А ведуча тим часом дістає по черзі предмети з торбинки, пропонуючи дітям відповісти, як потрібно ними користуватись, щоб не виникло небажаних наслідків.

  Година швидко минула, але та корисна інформація, що її отримали маленькі вихованці «Колоска» під час гри, допоможе зрозуміти їм одну важливу річ: в житті неодмінно потрібно дотримуватись правил безпеки.

  Прес-служба У ДСНС в області