Благовіщенським масовим отруєнням зайнялася прокуратура

 • 5 серп. 2016 13:26
 • 953
  • Новина Благовіщенським масовим отруєнням зайнялася прокуратура Ранкове місто. Кропивницький

  Новоукраїнською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом невиконання власником закладу харчування у м. Благовіщенське, де отруїлися 46 осіб, рішення суду, яким накладено заборону на надання цим кафе будь-яких послуг.

  Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

  Зокрема, прокуратурою встановлено, що рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 10.04.2014 року передбачено застосування до закладу громадського харчування «Серж» заходів реагування у вигляді зупинення виробництва, реалізації продукції та надання послуг. Однак, власником кафе вказане рішення суду проігнороване, а роботу закладу продовжено. Як наслідок, 22 липня поточного року серед учасників поминального обіду у вказаному закладі зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію, в результаті якого 46  осіб опинилися на лікарняних ліжках з діагнозом «гострий гастроентероколіт».

  За вказаним фактом прокуратурою  зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.382 (невиконання судового рішення) КК України. Досудове розслідування доручено Голованівському ВП ГУНП в Кіровоградській області.

  Крім того, в рамках зазначеного кримінального провадження буде надана правова оцінка повноти вжитих заходів щодо виконання вказаного рішення суду посадовцями державної виконавчої служби .