Центральна міська лікарня у Кропивницькому перетворюється у сучасний заклад охорони здоров’я

 • 20 жовт. 2016 09:36
 • 1788
  • Новина Центральна міська лікарня у Кропивницькому перетворюється у сучасний заклад охорони здоров’я Ранкове місто. Кропивницький
   
  Ремонтні роботи в закладах охорони здоров’я Кропивницького продовжуються у плановому порядку.
   
  Міський голова Андрій Райкович перевірив хід  виконання робіт у відділеннях Центральної міської лікарні, що на Фортечних валах.
      Ремонтні бригади на другому поверсі дитячого інфекційного відділення і у рентгенологічному відділенні працюють у повну силу, використовують сприятливі для цього погодні умови.
      - Наше завдання полягає у створенні для мешканців міста належних комфортних умов для лікування, - наголосив міський голова. – Ми передбачили у міському бюджеті 800 тисяч гривень, щоб продовжувати створювати такі умови тут, у Центральній міській лікарні. Так, крок за кроком ми перетворимо її у сучасний заклад охорони здоров’я. Сьогодні ми контролюємо, щоб будівельники використовували лише якісні матеріали, щоб було закуплене професійне, сертифіковане обладнання, спеціалізовані меблі, належної якості інструментарій.
      Крім ремонту в приміщеннях, відзначив міський голова, належна увага буде приділена території лікарні. Це історична пам’ятка, і вона потребує особливого догляду. Старі дерева, що перебувають в аварійному стані, будуть замінені на молоді, і пацієнтам буде приємніше прогулюватися красивими зеленими алеями закладу, повідомляє сайт міськради.