У Кропивницькому студенти вишів змагалися у військово–патріотичній грі “Захисник України”

 • 20 жовт. 2016 09:06
 • 950
  • Новина У Кропивницькому студенти вишів змагалися у військово–патріотичній грі “Захисник України” Ранкове місто. Кропивницький
   
   
   Змагання, що проходили вже вдруге у приміщенні спортивної зали Кіровоградського машинобудівного коледжу, зібрали 11 команд.
  Популярність гри зростає, минулоріч пробували свої сили і демонстрували знання і навички з історії українського війська, тактичної медицини, вдягання загальновійськового захисного комплекту, розбиранні-збиранні зброї, метанні ножів та стрільбі і, загалом, спортивної витривалості та вправності лише шість команд з вищих навчальних закладів - Detective-Kiev.com
  Організаторами змагань стали відділ сім’ї та молоді міської ради у Кропивницькому спільно з військовослужбовцями 3-го окремого полку спеціального призначення та машинобудівним коледжем КНТУ.
  Всі команди продемонстрували гідні результати, але найкращі виявили у трьох. Перше місце виборола команда Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ, друге – Кіровоградського державного педагогічного університету імені   В. Винниченка та третє – Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна.
  Всіх учасників змагань привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталя Євгенівна Дзюба та урочисто вручила призи.
  За допомогу в організації заходу та здійснення військово-патріотичного виховання молоді подяки вручено військовослужбовцям третього окремого полку спеціального призначення та колективу Кіровоградського машинобудівного коледжу.
  - Ми хочемо привернути увагу до воєнної підготовки студентів, яка сьогодні актуальна як ніколи, - відзначив директор Машинобудівного коледжу Микола Сторожук. – Такі змагання сприятимуть і профорієнтаційній роботі, хтось із учасників може обрати для себе професію військового.Всі команди продемонстрували гідні результати, але найкращі виявили у трьох. Перше місце виборола команда Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ, друге – Кіровоградського державного педагогічного університету імені   В. Винниченка та третє – Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна.
  Пише сайт міськради.