Чемпіонат «Ніки» визначив кращих

  • 28 бер. 2018 15:35
  • 1913
    • Новина Чемпіонат «Ніки» визначив кращих Ранкове місто. Кропивницький
     
    25 березня у Кропивницькому проводився Відкритий чемпіонат обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з дзюдо. Про це повідомляє сайт Дзюдо-центр
     
    Змагання, що проводилися серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н., зібрали 182 борця п’яти областей – Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Черкаської. 
     
     
     
    На відкритті змагань у спортивному клубі «Зірочка» учасників привітав президент федерації дзюдо міста Кропивницького Артем Ільєнко, який вручив нові комплекти кімоно спортсменам-ветеранам, які найближчими вихідними візьмуть участь у ветеранському чемпіонаті України з дзюдо в Дніпрі.
     
    У неофіційному командному заліку найбільше нагород здобули дзюдоїсти обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького (32 медалі), Смоліно (6) та Олександрівки (5). Другими стали борці спортивного клубу «Слобожанець» - 11. Треті за кількістю нагород – спортсмени комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького - 8.
     
    Переможці та призери
    Юнаки 2008 р.н.
    23 кг
    І – Тарабан Максим (Горішні Плавні);
    ІІ – Зотя Іван (Горішні Плавні);
    ІІІ – Шмарко Сергій («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Семіков Гліб («Ніка» Кропивницький);
    25 кг
    І – Дідушок Данило («Ніка» Кропивницький);
    ІІ – Пантелєєв Дмитро (Кременчук);
    ІІІ – Воробйов Дмитро (КДЮСШ №3 Кропивницький);
    27 кг
    І – Агєєв Арсеній (Харків);
    ІІ – Ткаченко Іван (Харків);
    ІІІ – Стець Кирило (Мала Виска);
    ІІІ – Букша Артем (Горішні Плавні);
    29 кг
    І – Гейдаров Хозар (Харків);
    ІІ – Циганков Валерій («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Кривоносов Клим (КДЮСШ №3 Кропивницький);
    ІІІ – Кравчук Ростислав (Мала Виска);
    32 кг
    І – Наугольний Ярослав (Харків);
    ІІ – Горбатенко Кирило («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Головін Павло («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Чигорка Андрій (Горішні Плавні);
    35 кг
    І – Коломієць Ярослав («Ніка» Кропивницький);
    ІІ – Прокопенко Максим («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Кузовніков В’ячеслав («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Федченко Олег («Ніка» Смоліне);
    38 кг
    І – Задніпрянець Іван (Світловодськ);
    ІІ – Солом’яний Микита (Кам’янка);
    ІІІ – Черниш Артем («Ніка» Кропивницький); 
    ІІІ – гонта Руслан (Харків);
    42 кг
    І – Скала Євген (Харків);
    ІІ – Бурман Дмитро («Ніка» Смоліне);
    ІІІ – Кузубов Артем (Олександрія);
    ІІІ – Хорошко Олександр («Ніка» Кропивницький);
    46 кг
    І – Шевченко Данило («Ніка» Смоліне);
    ІІ – Лапа Ігор («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Годунко Олександр («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Поліщук Максим («Ніка» Кропивницький);
    +46 кг
    І – Рожнов Максим («Ніка» Кропивницький);
    ІІ – Ляшенко Ярослав («Ніка» Смоліне);
    ІІІ – Жалінський Олександр («Ніка» Кропивницький);
    ІІІ – Колайко Данило (Кременчук).
     
     
    Юнаки 2007 р.н.
    27 кг
    І – Кострикін Ростислав (Харків);
    ІІ – Мірошник Сергій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
    30 кг
    І – Саричев Владислав (Харків);
    ІІ – Масалітін Павло (Харків);
    ІІІ – Турчак Володимир («Ніка» Смоліне);
    ІІІ – Семьонов Арсен («Ніка» Кропивницький);
    34 кг
    І – Новак Віктор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
    ІІ – Тарасов Максим (Горішні Плавні);
    ІІІ – Шевченко Владислав (Кременчук);
    ІІІ – Зеленський Георгій (Харків);