Чергова спроба побороти торгівлю з асфальту в Кіровограді

 • 15 черв. 2016 09:29
 • 749
  • Новина Чергова спроба побороти торгівлю з асфальту в Кіровограді Ранкове місто. Кропивницький

  Вчора Муніципальний патруль у складі спеціалістів спеціалізованої інспекції, управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення і представників патрульної поліції Кіровограда проведели рейдове відстеження по вулиці Короленка, 34 біля магазину «АТБ-Маркет».

   Рейд виявився результативним: складено протокол на підприємицю, яка організувала у цьому місці торгівлю м’ясом, при чому не тільки без свідоцтв про якість і походження товару, а й навіть без жодних дозвільних документів на право підприємницької діяльності. Незаконна торгівля була припинена.

  - Муніципальний патруль запрацював із новою силою, - відзначив начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський. – І у нас стане сил переламати ситуацію та прибрати з міста ганебну і небезпечну для здоров’я торгівлю продуктами із землі. В основі такої торгівлі стоять якраз не бабушки з пучками зелені, вирощеної на власному городі, а ось такі “спритні” підприємці, які всіляко намагаються працювати в тіні, без реєстрації і сплати податків та зборів.

  Підхід у такій ситуації буде диференційованим, запевнив Сергій Горбовський. Бабусям, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, Муніципальний патруль буде настійливо і вимогливо роз’яснювати правила  заборони “стихійної“ торгівлі  на тротуарах міста, газонах та біля житлових будинків, необхідність утримання прилеглої території у належному санітарному стані та  пропонувати реалізовувати свою сільськогосподарську  продукцію  в спеціально відведених  місцях та на ринках Кіровограда.

  А з тими, хто веде продуктовий бізнес на асфальті, розмова буде короткою – протокол, адмінкомісія, штраф – і так щоразу. Легке життя у таких “підприємців” закінчилося, запевнив Сергій Горбовський.