Очільник Кіровоградщини перевірив роботу табору «BARVINOK.ua»

 • 15 черв. 2016 08:56
 • 716
  • Новина Очільник Кіровоградщини перевірив роботу табору «BARVINOK.ua» Ранкове місто. Кропивницький

  У Верблюзькому навчально-виховному комплексі Новгородківського району працює табір відпочинку з денним перебуванням дітей «BARVINOK.ua», де школярі удосконалюють знання англійської мови. Табір організовано за результатами інтернет-конкурсу проекту "GoCamps", оголошеного Міністерством освіти і науки України та Міжнародною громадською організації "GoGlobal”, переможцем якого серед сільських шкіл Кіровоградщини цього року став Верблюзький НВК. Нині у таборі оздоровлюються 124 учні різних вікових категорій, які мають можливість щоденного спілкування англійською. Сьогодні цей пришкільний табір відвідав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

  Очільник області переглянув виховний захід «Мир і дружба», проведений у формі гри-тренінга педагогами та волонтером Ольгою Рибачук, яка є студенткою факультету іноземних мов Вінницького педагогічного університету і нині за результатами конкурсу працює з дітьми в англомовному таборі. Шляхом використання ігрових методів навчання, музики, співу учнів зацікавлюють вивчати англійську мову і спонукають до спілкування нею.

  Звертаючись до школярів, які оздоровлюються в таборі та поліпшують знання англійської, голова облдержадміністрації зазначив:

  - Вам дуже пощастило, що тут працює волонтер, яка навчить вас англійської мови набагато краще, ніж свого часу вчили нас. Ми трішки в інший час жили і тоді, на жаль, було дуже багато кордонів, які не давали змогу отримати такі знання іноземної мови, як сьогодні можете здобути ви. Насправді, кордонів не буде не тоді, коли вирішать питання безвізового режиму, а тоді, коли ми зможемо вільно спілкуватися з нашими друзями з інших країн. Це – головне, тому використовуйте ті можливості, які у вас сьогодні є, вчіть англійську мову.

  Сергій Кузьменко також підкреслив, що сьогодні мовні літні табори при школах і НВК або окремі мовні загони працюють в усій області, зокрема в Новгородківському районі діти мають можливості удосконалити знання англійської на 14 пришкільних майданчиках.

  Варто зазначити, що очільник області завітав до Верблюзького НВК не з порожніми руками – вручив школярам спортивне спорядження. Вихованці англомовного табору у свою чергу подарували йому виготовлений під час колективного виховного заходу символічний «Вінок дружби».

  Голова облдержадміністрації також ознайомився з умовами, у яких навчаються та виховуються діти: оглянув приміщення дошкільного відділення НВК та побував у їдальні, де особисто продегустував шкільний обід вихованців табору.

  – У Новгородківському районі робота з літнього оздоровлення дітей налагоджена, пришкільні табори працюють, харчують школярів досить смачно, – підсумував Сергій Кузьменко результати візиту. – Питання вивчення мови вирішене – з дітьми працює волонтер, що професійно вивчає англійську, і їм цікаво в ігровій формі дізнаватися нове. Сьогодні інтеграція українського суспільства в європейську спільноту – це якраз можливість вільно спілкуватися, якщо ми це «домашнє завдання» виконаємо, з усім іншим у нас все буде гаразд.