Черкаський театр дав дві вистави в Кропивницькому

 • 23 черв. 2023 08:09
 • 762
  • Новина Черкаський театр дав дві вистави в Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому дав дві вистави Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. На малій сцені театру М.Л.Кропивницького черкащани показали постановку «Елеонора», а на великій – нетлінне «Украдене щастя» Івана Франка.
   
   
  Режисер Станіслав Садаклієв зробив це доволі оригінально. Сцена була майже темною, висвітлюючи окремі моменти дійства. А поряд з основними героями, що утворили любовний трикутник – Анною, Миколою та Михайлом – весь час перебували Він і Вона, ототожнюючи внутрішні переживання персонажів.
   
   
  Соціально-психологічна драма не може нікого залишити байдужим. Трагічний фінал історії відомий. Але цікаво було, як режисер обіграє фінал, адже стіни і меблі-трансформери по ходу п’єси були продумані до найменших дрібниць.
   
  І очікування присутніх було винагороджено. Купа сокир, одна з яких стала фатальною для Михайла, і його відхід в інший світ через люк на сцені і справді вразили. А підсвітка живота вагітної Анни вселили надію, що життя продовжується, і героїні навіть після смерті коханого буде ким опікуватися.
   
   
  Пристрасті просто зашкалювали, а глядачі споглядали за дійством на сцені, затамувавши погляд. Шкода було всіх трьох жертв брехливих братів Анни, які збрехали сестрі про смерть нареченого і змусили дівчину вийти заміж за нелюбого.
  Прем’єра вистави відбулася у 2021 році. Тепер і кропивничани отримали можливість доторкнутися до високого театрального мистецтва.