Чоловік крав збіжжя у кілька заходів

 • 7 квіт. 2016 14:23
 • 871
  • Новина Чоловік крав збіжжя у кілька заходів Ранкове місто. Кропивницький

  З території фермерського господарства в одному з населених пунктів чоловік частинами викрадав збіжжя. На рахунку зловмисника близько 15 таких фактів. Своїми діями він завдав збитків на суму у майже 8 тисяч гривень.

  У березні цього року до Кіровоградського районного відділення поліції надійшло повідомлення про зникнення зі складського приміщення насіння.

  Правоохоронці встановили причетність до крадіжок 32-річного громадянина, який раніше мешкав у населеному пункті та кілька років тому працював у господарстві.

  У 2015 році чоловік змінив місце проживання, але періодично приїжджав у рідне село до родичів. Восени під час таких поїздок уночі «навідувався» до одного зі складів фермерського господарства. Пошкоджуючи дошки у стіні, злодій проникав усередину, потім набирав по два мішки насіння, які перевозив з місця злочину на мотоциклі. Крадене продавав, а кошти витрачав на власні потреби.

  За цими фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

  Вирішується питання про оголошення особі підозри у вчинені кримінальних правопорушень.

   

  За матеріалами Кіровоградського районного відділення поліції

  Кіровоградського ВП ГУНП в Кіровоградській області