Cудді рулять.... по поняттям?

 • 10 серп. 2016 09:23
 • 1304
  • Новина Cудді рулять.... по поняттям? Ранкове місто. Кропивницький

  Опівдні біля будівлі Фортечного(Кіровського) районного в Кропивницькому суду зібрались помічники двох нардепів ВР Андрій Лаврусь,Микола Гречуха,активісти руху "ДІЯ" та місцеві журналісти.На порозі одразу виставили з півдесятка пляшок від алкоголю,заповнених водою,а в руках Андрія Лавруся було автомобільне кермо з табличкою "Судді рулять".

  Перша спроба зустрітись із Галаганом виявилась невдалою -суддя розглядав  поточні справи "іменем України",без жодного докору сумління.Тож після тривалого очікування до пікетувальників вийшов в.о. голови суду Руслан  Бурко.Вислухавши вимоги,він пообіцяв влаштувати зустріч із Галаганом.Слова Бурко дотримав.

  Зустріч відбулась в одній з судових зал.Галаган одразу заперечив свій стан сп"яніння,звинуватив копів у "груповому побитті ногами",фальсифікуванні результатів алкотестування,яке з ним примусово провели "в кайданках".Суддя відмовився забрати позов щодо поліцейських,пообіцявши,що "нова поліція сама себе дискредитує".Натомість його шеф і колега Бурко повідомив,що не в його компетенції відсторонювати підлеглого від роботи на час розслідування інциденту.

  Нагадаємо,суддя Олексій Галаган був затриманий патрулем поліції за кермом власного "УАЗ-Патріот" в стані сп"яніння та з порушенням технічного стану автівки( не горіла задня підсвітка номерного знаку).На суддю було складено три протоколи за різними статтями,але наступного дня винуватець пішов до прокуратури із заявою про безпідставне затримання його копами та порушення його прав.Справу передано на розгляд до районного суду Кропивницького району.

  Фото Олександра Козловського