Дамба на Михайлівській може стати черговим місцем "паломництва"
20 жовт. 2016 08:34
1193
На поточний час повністю розчищено робочу грунтову дамбу, впорядковано русло Інгулу з боку центру міста. Ведеться облаштування декоративно-захисної огорожі та направляючих для підйому трьох з тринадцяти захисних щитів.
Після остаточного облаштування прилеглого до дамби будмайданчика передбачено його озеленення. Тож чекаємо наприкінці місяця як на традиційну червону (чи жовто-синю) стрічку, так і на нове місце відпочинку містян та гостей Кропивницького.
Слід додати, що днями небайдужі мешканці висадили на набережній кілька десятків дерев, що також додасть привабливості центральній частині обласного центру.