Декларування недостовірної інформації: судитимуть голову Кропивницької районної ради

 • 30 трав. 2024 11:30
 • 894
  • Новина Декларування недостовірної інформації: судитимуть голову Кропивницької районної ради Ранкове місто. Кропивницький

  За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови Кропивницької районної ради, депутата Кропивницької районної ради VIII-го скликання за фактом декларування недостовірної інформації (ч. 1 ст. 366-2 КК України).

  Прокурорами встановлено, що посадовець умисно вніс завідомо недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.

  У щорічній декларації за 2021 рік зазначив недостовірні відомості, які відрізняються від достовірних на загальну суму 2,7 млн гривень.

  Довідково: санкція статті передбачає штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура