День сім’ї пенітенціарії провели в училищі

 • 24 трав. 2016 11:31
 • 1122
  • Новина День сім’ї пенітенціарії провели в училищі Ранкове місто. Кропивницький

  На початку травня персонал Петрівського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції на базі Макіївського професійного училища соціальної реабілітації в смт. Балахівка, за участю вихованців училища провели захід до Міжнародного дня сім’ї, який відзначається щороку 15 травня.

  Дітям було продемонстровано повчальні фільми: «Поговоримо про сім’ю», «Сім’я та її роль в сучасному світі» про одну з найбільших цінностей людини - любов. Саме в ній відкривається людська особистість, радість применшення себе заради того, кого кохаєш, радість продовження себе.

  Дуже хотілося б, щоб цей день завжди залишався особливим святом, адже жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. Сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.

  В нашій державі теж споконвічно складалися традиції, спрямовані на зміцнення сімейних, родинних зв’язків, відповідальності за виховання дітей, поваги до батьків та до жінки-матері. Адже буде жити сім’я – буде жити й процвітати Україна!

  Нехай у кожній оселі панують взаєморозуміння між батьками і дітьми, мир, добробут, спокій та злагода!

  Григорій Лось