Дмитро Стоян виступить із сольною програмою у Дендропарку!
18 трав. 2016 18:51
913
Найхаризматичніший співак міста - Дмитро Стоян виступить із сольною програмою у Дендропарку!
21-го травня, за ініціативи голови наглядової ради Корпорації "ХХІ Століття" Лариси Онул, у кіровоградському Дендропарку виступить молодий та безмежно талановитий вокаліст - Дмитро Стоян! Витонченість та харизма молодого співака зробила його улюбленцем не тільки головної сцени Дендропарку, а і бажаним гостем інших міст України! В минулому році його дует із фіналістом проекту "Х-Фактор-5" - Артуром Логаєм надовго запам'ятався публіці!
Запрошуємо і Вас насолодитись істинним мистецтвом неперевершеного співу Дмитра Стояна разом з Дендропарком!
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/WLMi9lbv.jpg)
Початок о 21:00