Зверненням громадян - особлива увага
На розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області станом на 01.05.2016 надійшло 116 письмових звернень громадян. Із вищезазначених звернень - 97 надійшло поштою (безпосередньо від громадян), 17 звернень через органи влади та 2 звернення через правоохоронні органи. За видом звернень - 115 заяв та 1 скарга.
За результатами виконання: 98 звернень виконано в термін та 18 звернень знаходяться на виконанні.
Всього протягом січня - квітня 2016 року звернулися 182 громадянина.
За категоріями авторів звернень: 3 – від учасників війни, по 1 – від учасника бойових дій, інвалідів І та ІІІ груп, 4 – від інвалідів ІІ групи та 172 – категорія не визначена.
Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях, стосуються переважно адміністрування податків, контрольно - перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, соціального захисту та питання фінансового забезпечення колишніх працівників.
За січень-квітень 2016 року в органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 92 прийоми за зверненнями громадян, з них 86 заяв та 6 пропозицій, яким надана усна відповідь та роз’яснення. Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників.
ГУ ДФС у Кіровоградській області