До Дня Миру Долинський РВ КВІ провів інформаційний захід для засуджених

 • 20 вер. 2016 12:52
 • 812
  • Новина До Дня Миру Долинський РВ КВІ провів інформаційний захід для засуджених Ранкове місто. Кропивницький

  До Міжнародного Дня Миру Долинський РВ КВІ провів інформаційний захід для засуджених

  Засновником Міжнародного Дня Миру став Папа Римський Павло VІ. Можливо, саме тому основною його ідеєю є теза: «Пробач, і ти отримаєш мир».Саме під таким гаслом 19 вересня 2016 року Долинським РВ КВІ управління ДПтС України в Кіровоградській області було проведено профілактично-інформаційний захід із засудженими, передає Долинський РВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області.

  На зустріч було запрошено представника незалежної релігійної громади Повного Євангелія «Путь спасіння» Віктора Лисого, який розповів присутнім про основні вчення Біблії, призиваючи наслідувати Христа і не вчиняти насильницьких дій, завжди пробачати.

  День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році івідзначається щорічно 21 вересня - в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджуєвідданість країни ідеалам миру.

  Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу. Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей в Україні, особливо на Сході нашої країни, це не більше, ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері війни, нестабільності і страху. Саме для них в основному і існує цей день - Міжнародний день миру, який був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі.

  Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.