У Добровеличківці правоохоронці інспектували засуджених

 • 20 вер. 2016 12:04
 • 652
  • Новина У Добровеличківці правоохоронці інспектували засуджених Ранкове місто. Кропивницький

   

  16 серпня 2016 року фахівець Добровеличківського РВ КВІ управління ДПтС України в Кіровоградській області та інспектор поліції перевірили умови проживання засуджених.

  Метою даної перевірки було, насамперед, перевірка умов проживання, запобігання рецидивної злочинності серед осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням.

  Варто зазначити, що профілактика вчинення нових умисних злочинів особами, які перебувають на обліку у відділенні поліції та КВІ, спрямована, перш за все, на виявлення і усунення причин та умов, які сприяють їх учиненню.

  Співробітники органів вважають, що такі заходи є постійною та невід’ємною частиною у роботі із правопорушниками. Адже, щоб ефективно вплинути на засудженого, необхідно використовувати всі можливі і доступні методи, які забезпечать в майбутньому виправлення останніх, що передбачає залучення усіх служб, які повинні проводити виховну та профілактичну роботу з даною категорією осіб з метою недопущення вчинення ними нових злочинів та правопорушень.

  За результатами інспектування визначено пріоритетні напрямки подальшої ефективної співпраці, повідомляє Добровеличківський РВ КВІ КВІ УДПтС України в області .