До уваги громадян! Розшукується шахрай!
10 січ. 2017 17:04
1229
Працівники Петрівського відділення поліції встановлюють особу зловмисника (на фото), який обґрунтовано підозрюється у вчиненні шахрайських дій на території Петрівського району Кіровоградської області, шляхом приймання замовлення та отримання попередньої оплати за виготовлення металопластикових вікон.
Поліцейські звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про чоловіка або його місцезнаходження, з проханням повідомити за телефоном: (05237) 9-71-02, або за номером «102».
Повідомляє Петрівське відділення поліції Кіровоградської області.