У Кропивницькому припинив роботу маркет "Бери-Вези"
Як повідомила нашому виданню вже колишня старший касир ТЦ Юлія Кравцова,всім працівникам було запропоноване працевлаштування в різних торгівельних мережах групи МЕТРО.Керівництво врахувало всі побажання,але хто й де влаштувався остаточно,невідомо.
Нагадаємо, даний маркет було відкрито восени 2010 року як МЕТРО-базу,в якості допоміжної філії ТЦ Метро у Кривому Розі.Першим керуючим філією був криворожанин Денис Євсіков,охорону забезпечувала регіональна група охоронної фірми "Венбест"(м.Київ).Згодом відбулося скорочення персоналу,зміна охоронної структури та перейменування на "Бери-Вези".Специфікою ТЦ було обслуговування гуртових покупців,малих та середніх підприємств,установ та організацій.Кожен клієнт мав власну пластикову картку,яка поступово замінювалась "срібною" та "золотою" -залежно від рівня закупівель.