Дорожники вітають з Днем журналіста

 • 6 черв. 2016 09:58
 • 809
  • Новина Дорожники вітають з Днем журналіста Ранкове місто. Кропивницький

  Журналіст – не професія, це життя. А життя треба проживати з користю і для себе,і для суспільства. У день Вашого професійного свята хотілося б подякувати за те, що сумлінно виконуєте свій обов’язок і слугуєте містком між одиницями і масами.

  Саме ви, журналісти, доносите до людей те, що робимо ми, дорожники. Колись критикуєте нас, колись підтримуєте, але ніколи не залишаєтеся осторонь. Від вашої особистої позиції, від вашого орієнтування у галузі про яку пишете, залежить оцінка суспільства та його сприйняття реальності. Ви ті, хто формує свідомість.

  Від вашого пера залежать долі, як окремих людей, так і міста, областічи країни в цілому. Ви контролюєте нас, контролюєте обіцянки та роботу високопосадовців та чиновників, ви – творці сьогодення і в той же час  літописці.

  Тож від імені великого колективу дорожників та від себе особисто бажаю вам об’єктивності,   високих гонорарів, щоб не було спокуси відступитися від головного принципу – істинності, вдалих кадрів та вдячної аудиторії. Нехай у ваших редакціях робоча атмосфера буде легкою та веселою, а в домівках панують злагода та любов.

  З повагою,начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Сергій Поліщук