Рятувальники вітають медівників з професійним святом

 • 6 черв. 2016 10:12
 • 731
  • Новина Рятувальники вітають медівників з професійним святом Ранкове місто. Кропивницький

  Шановні журналісти!

  Від імені колективу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області щиро вітаю вас з професійним святом!

  Правдиво і неупереджено висвітлювати те, що відбувається навколо, - відповідальна і нелегка праця. Проте ви попри всі труднощі, не рахуючись з часом, перешкодами, впевнено виконуєте свою місію, щоб донести інформацію до широкого кола глядачів, читачів та слухачів.

  Саме завдяки вашим професійним якостям, наполегливості, принциповості та здатності відшукувати істину люди мають змогу відчути власну причетність до тієї чи іншої події, поглянути на факти під різними кутами зору, створити власне бачення  світу навколо.

  Бажаю вам невичерпного натхнення та сміливості для втілення у життя всіх творчих задумів, планів і мрій, мужності у всіх непростих життєвих і професійних ситуаціях, виваженості й мудрості у вирішенні будь-яких питань. Хай у вашій роботі завжди буде присутня радість від нових перемог,  цікавих проектів та щирого спілкування. Щастя, достатку, миру вам і вашим родинам. 

  Зі святом!

  З повагою,

  Начальник У ДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту

  Віталій Миронюк