Дощ, сніг і мороз одночасно!

 • 20 січ. 2024 13:30
 • 1022
  • Новина Дощ, сніг і мороз одночасно! Ранкове місто. Кропивницький

  Комунальники Кропивницького з ночі протистоять черговому наступу стихії

  Працівники комунальних підприємств і вся спеціалізована техніка від початку снігопаду вийшли на вулиці Кропивницького. Про це повідомив директор комунального підприємства «Кіровоград-2005» Віктор Панішко.

  - Із ночі 12 одиниць техніки нашого підприємства приступили до роботи, - відзначив Віктор Панішко. – Шість автомобілів МАЗ і шість тракторів забезпечили посипання і розчищення від снігу транспортних магістралей, доріг з пожвавленим рухом автомобілів і громадського транспорту, спусків, підйомів, перехресть. Вдень працюватимуть шість автомобілів – реагуватимуть на ситуацію.

  Зранку вийшли на роботу і працівники інших комунальних підприємств – КП «Благоустрій», Ритуальної служби, ЖЕО. В зоні їхньої відповідальності пішохідні маршрути прибудинковими територіями та зеленими зонами міста.

  Прохання у комунальників залишається одне – не залишати автотранспорт на узбіччях доріг для ефективнішої роботи снігоприбиральної техніки.

  У свою чергу, інспекція з благоустрою звертається до керівник підприємств. Установ та організацій усіх форм власності та мешканців приватного сектору забезпечити благоустрій на закріплених та власних територіях

  Джерело: Кропивницька міська рада