На підтримку малого та середнього бізнесу в обласному бюджеті передбачено півтора мільйона гривень

 • 20 січ. 2024 14:00
 • 518
  • Новина На підтримку малого та середнього бізнесу в обласному бюджеті передбачено півтора мільйона гривень Ранкове місто. Кропивницький

  У Кіровоградській ОВА за головування заступника начальника ОВА Сергія Шеремета відбувся презентаційний захід Регіонального офісу міжнародного співробітництва на тему «Можливості та унікальні пропозиції фінансових установ у рамках продуктів та партнерських програм банків».

  На засіданні обговорювались питання щодо фінансових рішень для муніципалітетів та комунального сектору та програм, націлених на підтримку експорту сільгоспвиробників. Крім того, піднімалась тема співпраці з міжнародними фондами у частині кредитування приватного бізнесу.

  Сергій Шеремет зазначив, що одним із пріоритетних напрямків як державної, так і регіональної політики у 2024 році залишається стимулювання економіки через програми підтримки бізнесу. У обласному бюджеті на підтримку малого та середнього підприємництва у рамках реалізації регіональної політики у 2024 році передбачені кошти у сумі 1.5 мільйонів гривень.

  «Кіровоградська ОВА відкрита до конструктивного діалогу, співпраці та розгляду ділових пропозицій щодо залучення бізнесового середовища нашого регіону до проектів та активно працює над створенням сприятливих умов для розвитку бізнесу і розширенням взаємовигідної співпраці із партнерами», - сказав заступника начальника ОВА Сергій Шеремет.

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація