Дві тисячі доларів США хабаря за укладання договору оренди приміщення коледжу

 • 20 квіт. 2024 12:00
 • 284
  • Новина Дві тисячі доларів США хабаря за укладання договору оренди приміщення коледжу Ранкове місто. Кропивницький

  За корупційний злочин та підробку документів судитимуть директора і юрисконсульта Олександрійського аграрного коледжу.

  Прокурори Олександрійської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора і юриста Олександрійського аграрного фахового коледжу за фактом одержання неправомірної вигоди та складання й видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч.3 ст.368, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України).

  Обвинувачені вимагали та отримали від місцевого підприємця неправомірну вигоду у розмірі 2 тис доларів США. Директор і юрисконсульт, діючи за попередньою змовою, за вказану суму обіцяли позитивно вирішити питання укладання договору оренди приміщення навчального закладу. Для цього ними було виготовлено підробний договір найму разом з додатками «акту прийому-передачі» державної будівлі, що надавав право використовувати нежитлове приміщення гуртожитку, як житлове.

  Юриста затримали на місці злочину на початку цього року під час отримання другої частини коштів у сумі 1 тис доларів США. Поряд з цим кошти з першого траншу знайдені під час обшуку за місцем мешкання директора.

  Наразі фігурантам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  Досудове розслідування - Олександрійський РВП ГУНП в області, оперативний супровід – УСБУ в області.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура