Фіскальна служба запровадила новий розділ з митною інформацією

 • 11 січ. 2017 10:17
 • 535
  • Новина Фіскальна служба запровадила новий розділ з митною інформацією Ранкове місто. Кропивницький
   
  Інформаційно-довідковий департамент ДФС продовжує вдосконалення Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, в якому представлена офіційна позиція ДФС з питань щодо оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС.
  З 19 грудня минулого року в ЗІР запроваджено новий розділ «Інформація з питань митної справи».
  Зауважимо, що новий розділ спрямований на покращення орієнтації користувачів ресурсу в інформації за напрямом «Митна справа». Він містить графічні та текстові інформаційні матеріали з питань митного законодавства. Це – матеріали щодо заповнення граф митної декларації, довідкові таблиці стосовно завершення митних режимів  та оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму тощо.
  Варто зазначити, що на сьогодні ЗІР об’єднує в собі майже 5 тисяч чинних запитань-відповідей, 668 нормативних та інформаційних документів, 807 витягів з  письмових консультацій, підготовлених ІДД ДФС на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян. Крім того, ресурс надає можливість ознайомитись зі ставками загальнодержавних і місцевих податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, змінами в законодавстві,  контроль за додержанням якого покладено на ДФС. Розміщена в ЗІР інформація постійно актуалізується та систематизується для оптимального сприйняття.
  Нагадуємо, що скористатись ЗІР можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс», або за електронною адресою:
  http://zir.sfs.gov.ua.
  Повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.