Фіскальники Кіровоградщини довіряють бізнесменам
У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області відзначають, що за перше півріччя 2016 року проведено 208 планових та позапланових перевірок юридичних осіб, що на 57 перевірок менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Також в поточному році проведено 148 зустрічних звірок, що на 257 менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Незважаючи на загальне зменшення кількості перевірок підрозділами аудиту за січень-червень 2016 року донараховано 60,0млн.гривень, з них донараховано узгоджених податкових зобов’язань на суму 23,7млн.гривень. Рівень узгодженості складає 51відс., що у порівнянні з минулим роком більше на 15,8 відсотка.
Забезпечено надходження платежів до бюджетів всіх рівнів за рахунок донарахованих сум за актами перевірок підрозділів аудиту у січні - червні ц.р. у сумі 16,1 млн. гривень.
Також в ході перевірок зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ (р.24) на суму 10,9 млн.грн., що на 1,6 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
Дані показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки здійсненню перевірок ризикових суб’єктів господарювання та відпрацюванню в ході перевірок реальності здійснення господарських операцій.