Рятувальники провели акцію «Безпечні канікули» у дитячому таборі «Сонячний»

 • 23 лип. 2016 10:27
 • 1043
  • Новина Рятувальники провели акцію «Безпечні канікули» у дитячому таборі «Сонячний» Ранкове місто. Кропивницький

  Щороку сотні дітей приїздять на відпочинок до дитячого оздоровчого табору «Сонячний», що у с.Гурівка Долинського району. Аби нагадати школярам про обережність під час літніх канікул, 21 липня з акцією «Безпечні канікули» до закладу приїздять рятувальники обласного Управління ДСНС. Щоб хлопцям та дівчатам було цікаво, фахівці пожежно-рятувальної служби проводять різноманітні конкурси та вікторини, розповідають як поводитися на воді та з вогнем, оскільки, звичайна людська недбалість часто призводить до пожеж та нещасних випадків.

  На початку акції маленьким глядачам запропонували уявити, що в одній з будівель сталася пожежа – прибувши на місце події, начальник караулу дає команду: провести розвідку та почати гасіння умовної пожежі. У приміщенні, де виникло займання, знаходилася непритомна людина. Рятувальники успішно евакуювали потерпілого, який втратив свідомість від отруєння чадним димом.

  Не менший захват викликало і гасіння пожежі за допомогою різних типів пожежних стволів. Діти також дізналися, що вогонь ліквідовують водою та піною, в залежності від того, які речовини зайнялися. Крім цього, працівники місцевого підрозділу познайомили аудиторію зі спецобладнанням, яке використовується під час різних надзвичайних подій.

  Сапер групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення розповів дітям за яких умов найчастіше знаходять застарілі боєприпаси на території міст та сіл і порадив у таких випадках бути особливо обережними й обов’язково повідомляти про підозрілі предмети старшим. Фахівець також наголосив, що з часом такі знахідки стають особливо небезпечними, тому переносити або кидати їх категорично забороняється.

  Під час акції «Безпечні канікули» діти вдосталь рухалися: навчилися швидко одягати бойовий одяг та протигази, потрапляти у ціль пожежним рукавом. Переможених у конкурсах не було, усі отримали листівки та заохочувальні подарунки. 

  Впродовж акції діти отримали багато пізнавальної інформації, тому запам’ятають візит рятувальників та за будуть дотримуватись правил безпеки і під час канікул, і прийшовши на шкільні заняття. 

   

   

   

  Прес-служба У ДСНС в області