Фіскальники Кіровоградщини розповіли про підсумки операції «Акциз-2016»

 • 27 лип. 2016 10:59
 • 808
  • Новина Фіскальники Кіровоградщини розповіли про підсумки операції «Акциз-2016» Ранкове місто. Кропивницький

  За результатами контрольно-перевірочної роботи спрямованої на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів з початку року ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері обігу підакцизних товарів, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 868,3тис.гривень. Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 425,0тис.грн; за безліцензійну торгівлю тютюновими виробами – 17,0тис.грн; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 70,0тис.грн; за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за встановлені законодавством максимальних – 60,0тис.грн.; за зберігання (реалізацію) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку – 228,3тис.грн.; за зберігання (реалізацію) тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку – 34,0тис.грн. та за не внесення до Єдиного реєстру місця зберігання тютюнових виробів – 34,0 тис. гривень.

  У рамках проведення операції «Акциз-2016» оперативним управлінням ГУ ДФС у Кіровоградській області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 12,3млн.гривень. Зокрема, спирту на 10,9млн.грн., фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції - 0,6млн.грн., тютюнових виробів – 0,2млн.грн., нафтопродуктів – 0,6млн.гривень.

  Викрито та припинено діяльність трьох підпільних цехів по виготовленню підакцизних товарів (алкоголю та нафтопродуктів).

   

   

  ГУ ДФС у Кіровоградській області