Головний агроном «Кіровоград-Благоустрій» заборонила активістам поливати дерева у Кропивницькому

 • 16 вер. 2016 10:59
 • 1455
  • Новина Головний агроном «Кіровоград-Благоустрій» заборонила активістам поливати дерева у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький

  Головний агроном КП «Кіровоград-Благоустрій» Валентина Цюпка обурилася діяльністю громадських активістів та звинуватила їх у тому, що вони «заважають людям працювати». Послання з’явилось у групі «Озеленення Кропивницький» в соцмережах, де громадські активісти публікують матеріали про проблеми зелених насаджень обласного центру.

  «Шановна Надія Паливода! Звертаюсь особисто до Вас, так як виявляєтесь головою організації «Озеленення міста Кропивницького». Я Цюпка Валентина прошу додати по- батькові Вікторівна. Чому так: поясню – мені не 20 і не 30 років, як вам, а вже 56-й і маю на голові не один десяток сивих волосин та цілий «букет» хвороб, які придбала на цій роботі. Тому, що ми працюємо і в спеку і в мороз, цілий рік на вулиці.

  Як ви можете разом зі своїми підлеглими: Ткачуком Євгеном так паплюжити моє прізвище, хто вам дав таке право, не знаючи, що я за людина. Ми ж з вами ще ні разу не зустрічались. А чому б і ні, приходьте, поговоримо, а то все за спинами ховаєтесь. А от Євген, як побаче наших майстрів, так тікає наче ошпарений чи то з парку чи то зі скверу…

  А що саме робите ви, крім того, що тільки заважаєте людям працювати та відволікаєте їх від своєї основної роботи. Ніколи не приходилось писати, вибачте, але змусили. Так хоч взяти газету 21 канал, в якій з вашої подачі вийшла стаття про туї, які вже зовсім гинуть, тому що такі (неродівиє) спеціалісти за ними не доглядають і треба негайно їх спасти. І тут ви зі своїми баклажками з водою – нумо поливати на камеру, «спасати» наші туї.

  Так, іменно так: наші туї. Яке ви до них маєте відношення. І я як головний агроном забороняю вам підливати рослини. Хто знає, що ви там привезли в своїх ємкостях з водою», - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, напередодні Дня незалежності громадські активісти вийшли на імпровізовану акцію «День незалежності від чиновників», щоб полити кілька десятків туй у Ковалевському парку. Дерева були висаджені рік тому на честь загиблих у зоні АТО бійців 3-го полку спецназу, але почали всихати через спеку.