Гончаренко-центр запрошує кропивничан провести дозвілля з користю

 • 12 лип. 2023 10:44
 • 812
  • Новина Гончаренко-центр запрошує кропивничан провести дозвілля з користю Ранкове місто. Кропивницький
  Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" запрошує на заходи у Кропивницькому.
   
  Марія Литвинова Деталі і реєстрація 
  Бачата Lady Style: Потанцюємо?! 
   
  У п'ятницю, 14 липня, відбудеться майстер-клас із танцю "Бачата Lady Style". Цей танець, поєднуючи синкоповані ритми, чуттєві рухи і плавні обертання стегон, акцентує увагу на елегантності та грації, висловлюючи нашу внутрішню красу. "Практика бачати Lady Style допомагає жінці розвивати впевненість у собі і своєму тілі. Бачата - це не просто набір рухів, це спосіб передавати емоції через танець". - переконана хореографиня Марія Литвинова, яка і проведе заняття. Вона - керівниця зразкового ансамблю спортивного бального танцю "Натхнення" із міста Слов'янськ, суддя хореографічних змагань. 
  Коли зустріч? У п'ятницю, 14 липня о 14:00. 
   
  Варвара Діордієва Деталі і реєстрація 
   Нейрографіка - подолання стресу 
   
  Нейрографіка достатньо новий метод в психології і арт-терапії. За допомогою цього методу ви можете на власному досвіді відчути, як психіка і думки взаємодіють та змінюються. Під час малювання нейрографічних ліній мозок сам активує свої нейронні зв’язки і рухає їх у той бік, що вам потрібно. Заняття з нейрографіки проведе у Гончаренко центрі Кропивницького пані Варвара Діордієва. 
  Коли зустріч? У вівторок, 18 липня о 14:00 
   
  Марина Кашлакова Деталі і реєстрація 
  Скетчинг малювання дорослих 
   
  Невеликі швидкі замальовки - це популярна техніка, яка називається "скетчинг". Раз на два тижні - по середам, о 14.00 - безкоштовні заняття зі скетчингу для дорослих проводить у Кропивницькому Гончаренко центрі пані Марина Кашлакова. Найближчі заняття - середа, 19 липня о 14.00, а також середа, 2 серпня о 14.00. Папір та олівці або фарби, якщо ви малюєте аквареллю, приносьте з собою, будь ласка. У нас немає можливості купити матеріали на всіх, натомість участь у заході, як і завжди у Гончаренко центрі, безкоштовна! 
  Коли заняття? У середу, 19 липня - о 14:00 
   
  Андрій Флоренко Деталі і реєстрація 
  Курс "Фінансова грамотність" 
   
  Хочете розібратися, як виникли гроші і яку функцію вони відіграють у житті суспільства? Записуйтесь на базовий курс з фінансової грамотності для дорослих. Основни основ, найбільш елементарні речі, які, з усім тим, потрібно знати - про це розповість під час навчального курсу Андрій Флоренко у Кропивницькому Гончаренко центрі. 
  Коли перше заняття? У середу, 19 липня о 16:00 
   
  Розмовний клуб "It’s English o’clock!" 
   
  Ви знаєте англійську мову на рівні розмовної, але не маєте, де і з ким поспілкуватися іноземною? Пропонуємо об'єднати приємне з корисним! Щоп'ятниці о 17:00 завітайте у клуб “It’s English o’clock!”. Все, що вам потрібно, - це базове вміння говорити англійською. Будемо спілкуватися, пограємо, поп'ємо чай та каву. 
  Коли зустрічі? Щоп'ятниці, початок о 17:00.
   
  Участь у всіх заходах - безкоштовна! Адреса: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх, місто Кропивницький (Кіровоградська область).