Готуймося до Єврофесту!

  • 12 трав. 2016 10:24
  • 658
    • Новина Готуймося до Єврофесту! Ранкове місто. Кропивницький

    В Україні День Європи святкується щорічно кожної третьої суботи травня, відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339 «Про День Європи».

    20 травня 2016 року з 10.00 до 15.30 у Ковалівському парку м. Кіровограда вже 7 рік поспіль проходитиме фестиваль євроклубів Кіровоградщини «Єврофест-2016», який буде відбуватись у форматі баркемпу.

    Організатори фестивалю: управління освіти, науки, молоді та спорту, управління комунікацій з громадськістю, управління інформаційної діяльності, департамент економічного розвитку і торгівлі  Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти, управління економіки, управління культури, відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Б.Чижевського, ГО «Молодіжне громадське об’єднання «Центр», «YMCA UKRAINE», пункт Європейської інформації «Читай, слухай, дізнавайся про Європу» Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва, за підтримки Представництва ЄС в Україні, Корпус Миру США в Україні, Фундації