У Кіровогрвдській «шістці» похвалилися як святкували День Перемоги

 • 12 трав. 2016 10:56
 • 989
  • Новина У Кіровогрвдській «шістці» похвалилися як святкували День Перемоги Ранкове місто. Кропивницький

  8-9 травня 2016 року у Кіровоградській виправній колонії управління ДПтСУ в Кіровоградській області, відділом соціально-виховної та психологічної роботи, за підтримки громадських та релігійних організацій було проведено святкові та пам’ятні заходи, приурочені до Днів пам’яті та примирення, та Дня Перемоги, повідомляє відділ СВПР Кіровоградська ВК №6.

  В ці дні головною культурною точкою збору був клуб установи де проводились пізнавальні лекції на історичну тематику від відомого в професійних колах історика-науковця Митрофаненка Юрія Станіславовича, що розповів детально маловідомі сторінки Української історії в період Другої Світової Війни. Протягом лекції почесний гість відповідав на питання, що цікавили засуджених. Підсумовуючи, Юрій Станіславович подякував засудженим за їх цікавість та ерудованість.

  На плацу установи самодіяльний колектив «Пілігрим» виступав з репертуаром всім відомими піснями з дитинства, що співали батьки та дідусі про нелегкі дні бойової звитяги та слави. А 7 травня, за сприяння Християнської Місїї „Нове Покоління”, до установи завітав рок гурт «Praise» (в перекладі з англійської «Хвалити») та зібрав аншлаг в клубі установи, які своїми авторськими піснями та неповторним співом поздоровили, засуджених зі святом та не залишили нікого байдужим.

  Щовечора протягом 7-9 числа в кінотеатрі установи транслювалися серія документальних фільмів «Апокаліпсис: Друга світова війна», від найкращої кіностудії, що спеціалізується на даному напрямку - «National Geographic» про трагічні події Другої світової війни та велику Перемогу. А також просто цікавих художніх фільмів на тему Другої Світової війни.