Грантова програма від Гончаренко центру вже почала діяти!

 • 4 груд. 2023 13:00
 • 293
  • Новина Грантова програма від Гончаренко центру вже почала діяти! Ранкове місто. Кропивницький

  Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує громадські організації та благодійні фонди Кіровоградщини та України до участі у грантовій програмі, метою якої є надання простору та можливостей центру для безоплатного використання як майданчику для проведення тренінгів, семінарів, зустрічей, конференцій та інших освітніх форматів.

  Цього тижня грант отримала Громадська організація "Флора", @flora_krop яка провела чудову зустріч для партнерів

  Якщо ви плануєте провести захід у Кропивницькому і шукаєте простір, котрий обладнаний відповідними меблями, технікою, а також має куточок для проведення кава-брейків та буде наданий вам у безоплатне користування, будь ласка, заповнюйте анкету - https://cutt.ly/ewRWDf5T - і з вами зконтактує директорка Гончаренко центру Вікторія Талашкевич.

  Гончаренко центр працює у середмісті Кропивницького - поруч розташовані кілька готелей, кав'ярні та ресторації, зручна транспортна розв'язка, паркінг. Всередині центру є туалет, можливість рухати меблі (столи та стільці) так, як це зручно для організаторів (маємо 8 столів на чотири людини кожен та 30 стільців, котрі можна поставити хоч по колу, хоч у форматі "кінотеатр").

  Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" готовий надати простір для проведення заходу за умов попереднього узгодження дат і часу, а також безоплатної участі у заході для його відвідувачів та відвідувачок і заповнення ними (чи організаторами) відповідних реєстраційних форм з огляду на безпекові виклики.