Громадська рада при міськвиконкомі - формальність чи фактичність?

 • 22 жовт. 2016 09:08
 • 1496
  • Новина Громадська рада при міськвиконкомі - формальність чи фактичність? Ранкове місто. Кропивницький

  На початку засідання голова Громадської ради Олександр Величко зачитав відписку першого заступника міського голови Олександр Мосіна, в якій вказувалось на те, що до затвердження міськвиконкомом Статуту ГР її діяльність не є офіційною. Але на запитання з зали, чому Статут досі не затверджено, Величко чіткої відповіді не надав.

  В процесі дискусії з"ясувалось, що при створенні Статуту були допущені певні порушення, тому виконком запропонував їх ліквідувати. Питання переорієнтувались на відповідального за розробку Статуту Ігоря Погасія, який намагвся спростувати всі закиди. Натомість представниця апарату міської ради повідомила, що порушення повністю не усунені, але, в зв"язку з тим, що всі терміни вже закінчились, наявний проект Статуту буде розглянуто на найближчому засіданні виконавчого комітету.

  Обурений ситуацією член ГР Микола Махиня нагадав про офіційну презентацію керівництва ГР міським головою Андрієм Райковичем на засіданні виконкому - там було представлено "правління", до якого, як відомо, входить голова, заступник, секретар та голови комісій, аналогічних депутатським. Жодних заперечень з боку МВК не було.

  Найближче засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться вже у вівторок, 25 жовтня. Тож чекаємо на вердикт - адже порушення МВК українського законодавства вже має місце.