Гроші кіровоградських партійних осередків віднині будуть відстежуватись.

 • 8 лип. 2016 15:01
 • 1296
  • Новина Гроші кіровоградських партійних осередків віднині будуть відстежуватись. Ранкове місто. Кропивницький

   Також голова КОО «Асоціація Політичних Наук» закликав представників кіровоградських осередків партій ВО «Батьківщина» та Об’єднання «Самопоміч» вплинути на своїх лідерів і посприяти підписанню Меморандуму про співпрацю зі Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем».

  Про це йшла мова під час зустрічі Дмитра Сінченка з головою Кіровоградських обласної організації ВО «Батьківщина» Олександром Чорноіваненком та головою міської організації Самопомочі Віталієм Пінчуком. Партійні лідери запевнили громадських активістів у готовності співпрацювати і пообіцяли поспілкуватись на цю тему зі своїм всеукраїнським керівництвом.

  «Ми, активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», запрошуємо керівників політичних партій на Форум «Гроші партій під контролем», що відбудеться в Києві 11 липня та приєднатися до меморандуму про співпрацю з Рухом «Під контролем», аби своїми діями продемонструвати реальну боротьбу з корупцією та надати правову оцінку ризикам власних представників у місцевих радах. Приємно, що на місцевому рівні ми відчуваємо розуміння та сприяння від керівництва партійних осередків», - зазначив обласний координатор руху «Під контролем» Дмитро Сінченко.

  Раніше, під час круглого столу у Києві, свої підписи під меморандумом щодо протидії корупції у місцевих радах поставили представники  партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та партії «Відродження».

  Посланці інших політичних сил - «Об’єднання «Самопоміч», «Українське об’єднання патріотів -УКРОП» та  ВО «Свобода» не підписали цей важливий документ, який передбачає  підвищення відповідальності політиків у питаннях проведення реформ та боротьби з корупцією,  тому що не мали  на це повноважень від своїх партій. Пізніше керівництво УКРОПу та «Свободи» пообіцяли,що підпишуть меморандум на Форумі, що відбудеться в Києві 11 липня 2016 року. Представники ВО "Батьківщина" проявили зацікавленість проектом, проте реальних кроків до співпраці не здійснили.

  За цей час активісти Всеукраїнського руху «Під контролем», виконуючи взяті на себе зобов’язання професійно та незаангажовано контролювати діяльність політичних діячів партій  у місцевих радах, проаналізували та опублікували данні про корупційні ризики партійних представників у місцевих радах.

  ДОВІДКА:

  Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах.  Наразі у коаліцію входять більше 60 громадських організацій з усіх регіонів України. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» - систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади. Партнером руху у Кіровограді є ГО «Асоціація Політичних Наук».

  Інформацію отримано від прес-служби АПН.