Хлопець кинувся під поїзд після того, як відрізав собі геніталії та з'їв їх.

 • 5 серп. 2011 10:30
 • 920
  • Новина Хлопець кинувся під поїзд після того, як відрізав собі геніталії та з'їв їх. Ранкове місто. Кропивницький

   

  У Горлівці на Донеччині хлопець кинувся під поїзд після того, як відрізав собі геніталії та з'їв їх. Пвідомляє Відголос.com

   

  Тіло загиблого було доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи, яка виявила в шлунку потерпілого його власний статевий орган.

   

  Особу загиблого було встановлено. Ним виявився мешканець Горлівки, 1985 року народження. Також було встановлено, що загиблий сам собі відрізав геніталії та викликав швидку. Після того, як йому обробили рану в лікарні, він утік з неї і через деякий час був знайдений мертвим на залізничній колії станції Горлівка.

   

  За місцем проживання загиблого було вилучено будівельний ніж з плямами крові, яким хлопець зробив собі ампутацію.

   

  При опитуванні сусідів і родичів загиблого було встановлено, що він вів замкнутий спосіб життя, мав психічні розлади: нібито чув внутрішній голос, який і повідомив йому, як треба діяти, а також перебував на обліку в наркотичному диспансері міста Горлівки в зв'язку з тим, що був схильний до вживання наркотиків.

   

  Нагадаємо, на Луганщині психічнохворий різник відрізав чоловіку геніталії та заспиртував їх. В "арсеналі" різника знайшли також заспиртовані рештки тварин.

   

  У Німеччині 47-річний емігрант з Росії жорстоко покалічив дорослого коханого своєї дочки. Кухонним ножем він відрізав жертві геніталії.