Які документи подаються роботодавцем для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю?

 • 17 квіт. 2024 15:30
 • 278
  • Новина Які документи подаються роботодавцем для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю? Ранкове місто. Кропивницький

  Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

  Пунктом 6 Порядку визначено, що для отримання компенсації роботодавець подає філії обласного центру зайнятості заяву про надання компенсації за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю (за формою, що є додатком до Порядку) та документи/інформацію, передбачені цим пунктом та/або зазначені в заяві. Ці документи обробляються з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

  До заяви роботодавець додає:

  засвідчену ним копію наказу (розпорядження) про прийняття на роботу особи з інвалідністю (або примірник трудового договору), а в разі їх відсутності відомості про трудову діяльність цієї особи з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

  засвідчену ним копію документа, що підтверджує придбання роботодавцем допоміжного засобу (допоміжних засобів) для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю (договір, рахунок-фактура (рахунок, квитанція, накладна тощо).

  Також до заяви має бути додано відомості про господарську діяльність, а також про всю незначну державну допомогу, отриману роботодавцем протягом останніх трьох років, її форму та мету – але під час воєнного стану ці відомості не подаються.

  Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 доступна за посиланням http://surl.li/ljjdq

  Є питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp

  Кіровоградський обласний центр зайнятості