Як гральний бізнес маскують на Кіровоградщині

 • 21 лип. 2016 09:51
 • 1226
  • Новина Як гральний бізнес маскують на Кіровоградщині Ранкове місто. Кропивницький

  З метою недопущення діяльності на території міста та області закладів, які надають населенню послуги з порушенням Закону України «Про заборону грального бізнесу», працівниками прокуратури, Управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ НП України та Кіровоградського відділу поліції створено спільну робочу групу, яка працюватиме на постійній основі.

  У рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом», за одну добу правоохоронцями було відпрацьовано три заклади в обласному центрі.

  Перевірені об’єкти розташовувалися в різних районах міста і працювали у цілодобовому режимі. У даний час поліцейські з’ясовують наявність у підприємців необхідного пакету дозвільних документів на здійснення такого виду господарської діяльності.

  Для проведення відповідних експертиз правоохоронці вилучили близько 80 одиниць комп’ютерного обладнання, яке використовувалося для надання населенню послуг у сфері грального бізнесу, та грошові кошти у сумі більше 40 тисяч гривень.

  У подальшому за усіма фактами буде проведено ретельну перевірку та прийнято відповідне процесуальне рішення. Якщо вину власників закладів буде доведено, вони сплатять на користь держави штраф у сумі 950 тисяч гривень.

  Відпрацювання продовжується.

   

  За матеріаламиУправління захисту економікив Кіровоградській області  ДЗЕ Національної поліції України